Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytanie o wysyłanie linków

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
TeenSpirit
źrebak
źrebak
TeenSpirit


Liczba postów : 6
Join date : 20/11/2012
Skąd : Poznań

Pytanie o wysyłanie linków Empty
PisanieTemat: Pytanie o wysyłanie linków   Pytanie o wysyłanie linków Icon_minitimeNie Lis 25, 2012 8:19 pm

Ostatnio chciałam wysłać w wątku naszych pupili ,zdjęcie mojego ptaszka. Miało to być w formie takiej jak pozostałe, czyli Sebuś zdj.1 i ten tekst zalinkowany ,że można w niego kliknąć i przejść do obrazka. Zrobiłam wszystko jak trzeba , i gdy chciałam dodać post pojawiła się taka informacja:
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Wiem co ona po polsku oznacza, ale czy nie można by było tego zmienić? Bo tak jest trchę głupio że trzeba czekać 7 dni żeby móc dodać wiadomość z linkiem :/ ten sam problem jes tna pw gdy chcę wysłać link do czegoś.
Powrót do góry Go down
http://www.dogzer.darmowefora.pl/index.php
Vilsima
Admin
Admin
Vilsima


Liczba postów : 142
Join date : 31/10/2012
Skąd : Poznań

Pytanie o wysyłanie linków Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie o wysyłanie linków   Pytanie o wysyłanie linków Icon_minitimeNie Lis 25, 2012 8:20 pm

TeenSpirit napisał:
Ostatnio chciałam wysłać w wątku naszych pupili ,zdjęcie mojego ptaszka. Miało to być w formie takiej jak pozostałe, czyli Sebuś zdj.1 i ten tekst zalinkowany ,że można w niego kliknąć i przejść do obrazka. Zrobiłam wszystko jak trzeba , i gdy chciałam dodać post pojawiła się taka informacja:
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Wiem co ona po polsku oznacza, ale czy nie można by było tego zmienić? Bo tak jest trchę głupio że trzeba czekać 7 dni żeby móc dodać wiadomość z linkiem :/ ten sam problem jes tna pw gdy chcę wysłać link do czegoś.
hmm,zobaczę jutro co da się zrobić Wink
Powrót do góry Go down
https://vilsinum.forumpolish.com
 
Pytanie o wysyłanie linków
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytanie w sprawie postów
» Pytanie do wszystkich graczy!
» Pytanie do wszystkich graczy!
» Pytanie do wszystkich graczy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kafejka :: Pomoc-
Skocz do: